Bohaterowie
Shiro Seiji
Wiek: 19 lat
Uczeń Liceum Kurosawa. Zamknięty w sobie, nie lubi przebywać w towarzystwie. Ma jednego przyjaciela - Shinjiego. Wychowuje się w patologicznej rodzinie: jego ojciec, choć ma pracę, jest alkoholikiem, który lubi znęcać się nad swoją rodziną. Matka natomiast jest zastraszana przez ojca i boi się zareagować. Shiro ma też młodszego, 5-letniego, braciszka, Yukiego. Jeśli tylko może, stara się przebywać poza domem. Nigdy nie uciekł tylko dlatego, bo czuje, że musi opiekować się swoim bratem.


Shinji Fukada
Wiek: 19 lat
Uczeń Liceum Kurosawa, przyjaciel Shiro. Pochodzi z dosyć biednej rodziny, ale daje sobie radę, pracując po lekcjach. Do czasu, gdy jego rodzice giną w wypadku samochodowym, pozostawiając mu w spadku... spore długi. Jako że jeszcze nie jest pełnoletni, trafia do ciotki, z którą do tej pory nie utrzymywali żądnego kontaktu, a która po czasie okazuje się być umysłowo chora. Shinji potrzebuje pieniędzy, bardzo dużo pieniędzy, lecz nie ma pojęcia skąd je wziąć. W dodatku nauczyciel japońskiego jakby się na niego uwziął...
Największym marzeniem Shinjiego jest zostanie sławnym pisarzem.


Akashi Ryuuji
Wiek: 19 lat
Jeden z uczniów Liceum Kurosawa. Chodzi do tej samej klasy co Shiro i Shinji, przyjaźni się z nimi. Uwielbia malować i ma do tego wybitny talent. Nie ma go natomiast w ogóle do innych rzeczy... Japoński sprawia mu spore trudności odkąd ich nauczycielem został Akira Miyabi. Ten daje mu jednak szansę wyplątać się z zagrażającej mu oceny niedostatecznej, wychodząc z pewną propozycją.


Alex
Wiek: 20 lat
Uczeń z wymiany. Pochodzi z Anglii. W ojczystym kraju pracuje jako model. Po przyjeździe do Japonii otrzymuje parę kontraktów w tym kraju. Potrafi idealnie udawać miłego i sympatycznego, by zaraz potem pokazać swoją prawdziwą naturę.


Takashi Rei
Wiek: 27 lat
Prezes korporacji "ReI Corporation", zajmującej się nieruchomościami. Ostatnio coraz bardziej zaczyna nużyć go niekończąca się praca. I gdy tylko duży projekt, jaki teraz realizują dobiegnie końca, ma zamiar wybrać się na zasłużony urlop. Jednak gdy spotyka młodego, nieznajomego chłopaka, jego plany ulegają zmianie.


Hiroki Inoue
Wiek: 27 lat
Barman w "Verona Bar". Od czasu do czasu pracuje na zlecenie, ścigając dłużników lub "porządkując" pewne sprawy, oczywiście za odpowiednia kwotę. Najbardziej denerwują go agresywni, pijani ludzie, którzy nie okazują mu szacunku w pracy i których musi często pozbywać się z baru. Posiada nałóg - bardzo dużo pali. Chce się od tego uwolnić, ale "przez tych idiotów, którzy go denerwują" ciągle mu to nie wychodzi.Shuusei Tanaka
Wiek: 25 lat
Tajemniczy mężczyzna, którego Akashi spotyka przed szkołą.
Mei Kensuke
Wiek: 19 lat
Przyjaciółka Alexa i "rywalka" Lulu. Jest modelką. Dziewczyny nie przepadają za sobą. Alexa poznała na wspólnej sesji dla magazynu modowego. Zaprzyjaźnili się, choć nie od początku pałali do siebie sympatią.


Lulu
Wiek: 19 lat
Nowa gwiazdka, idolka, początkująca aktorka. Nie przepada za Mei, z którą wciąż rywalizuje o popularność... ale nie tylko.


Alice White
Wiek: 19 lat
Koleżanka z klasy Shiro, Shinjiego i Akashiego. Znajduje się w czołówce uczniów Liceum Kurosawa. Dosyć nieśmiała, jednak jeśli na czymś jej zależy, potrafi o to walczyć. Jej ojciec pół-amerykaninem i pochodzi z USA. Często też zdarza mu się jeździć tam służbowo. Alice jest zakochana w jednym ze swoich kolegów, ale choć próbuje się do niego zbliżyć, ten jakby jej nie zauważał. Zdesperowana podejmuje walkę o jego uczucia, nawet jeśli będzie musiała użyć przez to drastycznych środków.

Akira Miyabi
Wiek: 28 lat
Nauczyciel japońskiego w Liceum Kurosawa. Bardzo surowy i punktualny. Potrafi podporządkować sobie uczniów. Postrach szkoły. 

1 komentarz: